Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Przemyśl

centrala
ul. Dworskiego 57
37-700 Przemyśl
mapa dojazdu
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-16:00

sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna Elektro–Spark w Przemyślu jest jedną z central przedsiębiorstwa, zajmującego się dystrybucją i produkcją wysokiej jakości produktów służących budowie zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych sieci elektrycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu naszych pracowników hurtownia Elektro–Spark może dostarczyć nie tylko klientom indywidualnym, lecz także przedsiębiorstwom o znaczącym zapotrzebowaniu na rozwiązania elektryczne, a to wszystko przy wsparciu ogromnej różnorodności asortymentu liczącego ponad 230 tysięcy różnorodnych akcesoriów.

Sklep elektryczny Elektro–Spark w Przemyślu: szeroki wybór, najwyższa jakość i doświadczenie w jednym miejscu

W samym sercu Przemyśla, Elektro-Spark oferuje klientom dostęp do szerokiego asortymentu produktów elektrycznych. W naszym sklepie znajdziesz niezbędne elementy oświetleniowe, takie jak świetlówki i lampy, a także kluczowe komponenty, na przykład przewody i gniazdka elektryczne. Oferujemy także kompleksową aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe oraz słupy energetyczne. Co ważne, hurtownia elektryczna w Przemyślu dostarcza także własne urządzenia, takie jak stacje transformatorowe, rozdzielnice średniego i niskiego napięcia, złącza kablowe w obudowach termoutwardzalnych oraz obudowy metalowe OM. Lata doświadczeń i gruntowna znajomość branży zaowocowały utworzeniem sieci hurtowni elektrycznych z oddziałami w całej Polsce, która cieszy się ogromnym zaufaniem klientów zarówno detalicznych, jak i hurtowych.

Skontaktuj się z Elektro-Spark w Przemyślu – profesjonalne doradztwo i wsparcie 

Aby skontaktować się z naszą hurtownią elektryczną w Przemyślu, wystarczy zadzwonić, napisać e-maila lub skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie Elektro-Spark. Zachęcamy również do odwiedzenia naszej centrali, gdzie do Twojej dyspozycji jest zespół doświadczonych specjalistów. Nasi eksperci pomogą Ci dokonać trafnego wyboru i przedstawią konkurencyjne ceny za zamówienia na artykuły elektryczne. Współpracujemy zarówno w jednorazowych transakcjach, jak i na dłuższą metę, wspierając firmy z branży budowlanej oraz instalatorskiej, zapewniając fachową wiedzę oraz realizując zamówienia szybko i zgodnie z najwyższymi standardami.

Elektro-Spark w Przemyślu to pewne źródło profesjonalnych rozwiązań elektrycznych. Skontaktuj się z nami już dziś i pozwól nam stać się Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie elektryki.