Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Szówsko/k. Jarosław

centrala
ul. Książąt Czartoryskich 30, Szówsko
37-522 Wiązownica
mapa dojazdu
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-16:00

sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna w Szówsku koło Jarosławia to miejsce stworzone z myślą przede wszystkim o obsłudze przedsiębiorstw z branży budowlanej, inżynierskiej, elektrycznej, instalatorskiej oraz o osobach działających w branży handlowej. Elektro-Spark łącznie oferuje ponad 230 tys. produktów, które są niezbędne do podłączenia do sieci elektrycznej domów, firm, zakładów produkcyjnych, oraz do ich modernizacji i naprawy. Pracownicy oddziału Elektro-Spark w Szowsku wyróżniają się ogromną wiedzą, znajomością branży i potrzeb swoich klientów.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Szówsku koło Jarosławia

Wszystko, czego potrzebujesz w domu, na placu budowy, w swojej firmie, znajdziesz w ofercie Elektro-Spark w Szówsku. Hurtownia elektryczna Jarosław oferuje drobne elementy oświetlenia, takie jak świetlówki, lampy, przewody, gniazdka elektryczne. Można także zamówić i kupić słupy energetyczne, aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe i inne produkty. Hurtownia Elektro-Spark przygotowana jest na wszelkie okoliczności, dlatego też w ciągu roku z jej usług korzysta nawet 6000 klientów biznesowych. Elektro-Spark to nie tylko hurtownia i sklep elektryczny, ale także producent. Pracownicy firmy, która na rynku utrzymuje się od 30 lat, podchodzą rzeczowo do każdego klienta, proponują indywidualne wyceny. Marka stawia na wykwalifikowaną obsługę, która asystuje w robieniu udanych zakupów i dzieli się swoim doświadczeniem.

Hurtownia elektryczna Szówsko – skontaktuj się z nami i kup doskonałej jakości produkty!

Elektro-Spark to znakomicie zaopatrzony sklep internetowy, oraz liczne hurtownie elektryczne tradycyjne otwarte w wielu miastach Polski. Mieszkańcy Jarosławia, Szówska i okolic mogą zaopatrywać się w hurtowni Elektro-Spark poprzez bezpośredni kontakt z doradcami. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego, mailowego albo przez formularz na stronie internetowej. Obsługa Elektro-Spark szybko odpowiada na wszelkie pytania, błyskawicznie realizuje zamówienia i dostarcza produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach, zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom.