Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Modernizacja i przebudowa trakcji trolejbusowych

Trolejbusy, jako pojazdy zasilane prądem elektrycznym, stanowią przyjazną dla środowiska alternatywę dla środków masowej komunikacji wyposażonych w napęd konwencjonalny. Nie mogą jednak poruszać się one w przypadku braku zasilania wynikającego z awarii trakcji bądź przerw w zasilaniu spowodowanych niestabilną pracą wyeksploatowanej lub przestarzałej trakcji. Bezawaryjna, nowoczesna trakcja trolejbusowa znacząco zwiększa płynność w ruchu trolejbusów i umożliwia kierowcom punktualną realizację rozkładów jazdy, a regularna i profesjonalna modernizacja trakcji trolejbusowych przekłada się na poprawę bezpieczeństwa użytkowników dróg, kierowców trolejbusów oraz efektywność eksploatacji taboru. Z tego względu konieczne są nie tylko okresowe przeglądy trakcji trolejbusowych, ale również ich przebudowa bądź rozbudowa zgodnie z potrzebami.

Elektro-Spark - trakcje trolejbusowe na zamówienie

W razie potrzeby jesteśmy w stanie wykonać na zamówienie inwestora trakcje trolejbusowe na wskazanych odcinkach zgodne z dostarczoną specyfikacją. Realizując projekty tego rodzaju zawsze dbamy o to, by wszystkie prace zostały wykonane w zakładanym czasie, w ramach przewidzianego budżetu oraz w pełni zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi i obowiązującymi przepisami.

Modernizacja trakcji trolejbusowych

Odpowiednio zaplanowana i zrealizowana modernizacja trakcji trolejbusowych pozwala uniknąć przestojów w funkcjonowaniu publicznego transportu zbiorowego opartego na trolejbusach. Świadczymy usługi tego rodzaju w sposób kompleksowy, a w zakres wykonywanych przez nas prac wchodzą m.in.:

  • wymiana wyeksploatowanych urządzeń i elementów sieci trakcyjnej na nowe, zgodnie z wymaganiami inwestora oraz obowiązującymi przepisami i normami branżowymi;
  • budowa brakujących odcinków trakcji;
  • budowa systemów zasilania trakcji elektrycznych opartych na odnawialnych źródłach energii.

Dzięki modernizacji można skutecznie zwiększyć konkurencyjność transportu zbiorowego opartego na trolejbusach poprzez eliminację negatywnego wpływu na środowisko naturalne. Dodatkową zaletą wykonania modernizacji trakcji trolejbusowej jest nie tylko dostosowanie infrastruktury do współczesnych standardów, ale również poprawa komfortu pasażerów podróżujących trolejbusami.

Przebudowa trakcji trolejbusowych

W zakres oferowanych przez nas usług wchodzi również przebudowa trakcji trolejbusowej zgodnie z wytycznymi inwestora. Realizujemy zarówno przebudowy kompleksowe, obejmujące całość istniejącej infrastruktury, jak też prace w mniejszym zakresie, np. modyfikację części trakcji, rozbudowanie jej o nowe elementy czy zrealizowanie nowej linii w danej sieci. W każdym przypadku dbamy o to, by trakcja oraz jej wszystkie elementy po zakończeniu prac były ze sobą w pełni kompatybilne.

Elektro-Spark - profesjonalna modernizacja i przebudowa trakcji trolejbusowych

Nasza firma świadczy usługi obejmujące modernizację i przebudowę trakcji trolejbusowych zgodnie z potrzebami inwestora w taki sposób, aby umożliwiała ona bezawaryjne poruszanie się pojazdów w komunikacji miejskiej. Zawsze dbamy także o to, aby w jak najmniejszym stopniu wpływać na możliwość korzystania z sieci trakcyjnej, prowadzimy również pełną dokumentację prac i wykonujemy je w porozumieniu z odpowiednimi urzędami oraz firmami energetycznymi. Stosujemy wyłącznie najwyższej klasy materiały, narzędzia i maszyny. Wszystkie prace wykonują pracownicy posiadający odpowiednie kwalifikacje zawodowe, przygotowanie, wiedzę oraz doświadczenie, co gwarantuje najwyższą jakość usług oraz wykonanie prac w zaplanowanym terminie, niezależnie od zakresu planowanych prac.