Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Przebudowa systemów energetycznych

Nasza firma oferuje szereg usług związanych z przebudową systemów energetycznych. Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu, szerokiej wiedzy i doświadczeniu pracowników oraz dobrej jakości maszynom i narzędziom zakres robót, jakich możemy się podjąć, jest niezwykle szeroki, a oferta prac obejmuje największe miejscowości w całej Polsce.

Zakres usług energetycznych

Jako firma usługowa projektujemy, budujemy, modernizujemy, ale także podejmujemy się przebudowy systemów energetycznych na szeroką skalę. Przebudowujemy linie napowietrzne i kablowe wszystkich napięć, stacje elektroenergetyczne, złącza kablowe, urządzenia rozdzielcze, transformatory wszelkich napięć. Modernizujemy układy automatyki sterowania i zabezpieczeń urządzeń elektroenergetycznych, urządzenia oświetlenia drogowego czy instalacji tymczasowych do zasilania obiektów, placów czy imprez. 

Działalność naszej firmy obejmuje nie tylko fizyczną dbałość o systemy energetyczne, ale także planowanie modernizacji czy obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji i kontaktowania się z właściwymi urzędami lub firmami energetycznymi. 

Wszystkie prace związane z przebudową systemów energetycznych prowadzone są przez doświadczonych pracowników, którzy kładą wysoki nacisk na bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność. Przebudowa systemów energetycznych zlecona naszej firmie będzie przebiegać sprawnie, według rygorów prawnych, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i narzędzi. To gwarantuje niezawodność i bezawaryjność.