Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Przebudowa systemów energetycznych

Systemy energetyczne są odpowiedzialne za wytwarzanie, przesył, rozdział i magazynowanie energii elektrycznej, zapewniając ciągłość dostaw prądu do odbiorców końcowych. Ponieważ jednak są one poddawane intensywnej eksploatacji, a realia rynku elektroenergetycznego i wymagania stawiane systemom energetycznym ulegają nieustannym zmianom, istniejące sieci przesyłowe i sieci dystrybucyjne oraz ich poszczególne elementy muszą być odpowiednio modernizowane lub dostosowywane do bieżących standardów.

Systemy energetyczne - projektowanie

Projektowanie systemów energetycznych w Elektro-Spark, niezależnie od wielkości czy rodzaju systemu, w każdym przypadku poprzedza gruntowna analiza warunków i możliwości w kontekście obowiązujących regulacji i norm. Dzięki temu każdy przygotowany przez naszych specjalistów projekt jest w pełni spersonalizowany i dostosowany do faktycznych potrzeb inwestora.

Systemy energetyczne - modernizacja i przebudowa

W przypadku modernizacji niezbędna jest inspekcja i weryfikacja aktualnego stanu technicznego systemu bądź instalacji przeznaczonej do przebudowy. Ten etap prac wykonujemy ze szczególną uwagą, uwzględniając nie tylko oczekiwania inwestora, ale również uwarunkowania lokalne, możliwości i ewentualne ograniczenia techniczne oraz zakładany budżet. Zawsze dobieramy elementy i komponenty w taki sposób, aby optymalnie spełnić przyjęte założenia projektowe oraz realne potrzeby klienta.

Inteligentne systemy energetyczne

Systemy inteligentne stanowią w elektroenergetyce coraz większy odsetek istniejącej infrastruktury, ułatwiając integrację rozproszonych źródeł energii (w tym fotowoltaiki i innych OZE) z krajowym systemem energetycznym. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać na zlecenie inwestora inteligentne sieci energetyczne, w pełni dostosowane do współczesnych wymogów i obowiązujących przepisów. Wykonujemy również modernizacje standardowych systemów do systemów inteligentnych zgodnie ze specyfikacją i oczekiwaniami klienta.

Elektro-Spark - przebudowa, modernizacja i projektowanie systemów energetycznych

Oferujemy szereg usług związanych z przebudową systemów energetycznych, a dzięki zaangażowaniu, szerokiej wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników oraz najwyższej klasy zapleczu technicznemu zakres prac, jakie możemy zrealizować, jest niezwykle szeroki. Projektujemy, budujemy, modernizujemy oraz przebudowujemy systemów energetyczne w dowolnym zakresie - od minimalnych modyfikacji aż po kompleksową modernizację (w tym układy automatyki sterowania i zabezpieczeń urządzeń elektroenergetycznych, urządzenia oświetlenia drogowego i instalacje tymczasowe do zasilania obiektów, placów czy imprez).

Działalność naszej firmy obejmuje nie tylko fizyczną dbałość o systemy energetyczne, ale także planowanie modernizacji oraz obowiązki związane z prowadzeniem dokumentacji i kontaktowania się z właściwymi urzędami lub firmami energetycznymi. Wszystkie prace związane z przebudową systemów energetycznych prowadzone są przez doświadczonych pracowników, posiadających wymagane uprawnienia i zawsze dbających o bezpieczeństwo oraz niezawodność modernizowanych urządzeń. Każda przebudowa systemów energetycznych zlecona naszej firmie jest realizowana sprawnie, w zgodzie z obowiązującymi przepisami i normami branżowymi oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu i narzędzi.