Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Montaż instalacji elektrycznych w budownictwie

Instalacja elektryczna w obiektach budowlanych odpowiada za prawidłową dystrybucję energii w obrębie danej sieci. Obowiązujące przepisy prawa oraz normy branżowe nakładają szereg wymogów na podmioty projektujące i wykonujące elektroinstalacje zarówno w budynkach o charakterze mieszkalnym, jak i użytkowym bądź przemysłowym. Warunki te muszą zostać spełnione, aby dana instalacja elektryczna została dopuszczona do eksploatacji.

W ramach świadczonych przez naszą firmę usług znajduje się kompleksowa, profesjonalna instalacja, montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych w budownictwie jedno- i wielorodzinnym oraz w budynkach użytkowych. Nasze usługi dostępne są zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm, instytucji, spółdzielni mieszkaniowych oraz deweloperów.

Elektro-Spark - gwarancja jakości i indywidualne podejście

Wszystkie powierzone nam prace związane z montażem instalacji elektrycznej w danym obiekcie budowlanym wykonują doświadczeni pracownicy, dysponujący fachową wiedzą i nowoczesnymi narzędziami oraz ogromnym doświadczeniem praktycznym. Kompleksowo wykonujemy tradycyjne instalacje elektryczne w domu bądź innym już istniejącym budynku, realizujemy również nowoczesne elektroinstalacje w nowych budynkach oraz modernizujemy, wymieniamy i montujemy instalacje elektryczne w budynkach remontowanych. Każdorazowo prace przeprowadzamy zgodnie z oczekiwaniami inwestora i w ramach zaplanowanego budżetu.

W przypadku wszystkich zleceń każdy projekt dostosowujemy do potrzeb konkretnego klienta, pomagamy w wyborze sprzętu elektrycznego i proponujemy własne rozwiązania. Zawsze stosujemy materiały i urządzenia tylko najwyższej jakości, niezawodne i pochodzące od renomowanych producentów.

Projekt instalacji elektrycznej

W razie potrzeby nasi specjaliści mogą samodzielnie wykonać plany instalacji elektrycznej oraz pomóc w załatwieniu niezbędnych formalności. Przygotowując projekt instalacji elektrycznej zawsze uwzględniamy obowiązujące normy branżowe i regulacje ustawowe, a także specyfikę lokalizacji oraz inne uwarunkowania, które mogą mieć wpływ na ostateczny kształt instalacji elektrycznej.

Montaż instalacji elektrycznej

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, montaż instalacji elektrycznych w obiektach budowlanych powinien być przeprowadzany wyłącznie przez elektryków posiadających wymagane uprawnienia, wskazane w obowiązujących przepisach prawa. Nasi specjaliści spełniają wszystkie ustawowe wymogi, posiadają również rozległą wiedzę praktyczną i bogate doświadczenie zawodowe. Niezależnie od tego, czy montowana jest instalacja elektryczna w domu, budynku gospodarczym czy obiekcie użyteczności publicznej, zawsze działamy zgodnie z projektem, obowiązującymi regulacjami prawnymi oraz w zgodzie ze sztuką i najlepszymi praktykami branżowymi.

Wymiana instalacji elektrycznej

Zazwyczaj wymieniana jest elektryka w domu, choć taka konieczność może również dotyczyć niektórych starszych obiektów użyteczności publicznej czy budynków przemysłowych. W trakcie wykonywanych prac zawsze stosujemy się do najnowszych obowiązujących przepisów dotyczących prowadzenia instalacji elektrycznych, stosujemy najwyższej jakości materiały i elementy instalacji, a także dbamy o to, aby wykonana instalacja spełniała najwyższe standardy jakości i niezawodności działania.

Elektro-Spark - profesjonalny montaż instalacji elektrycznych

Wybierając firmę, która montuje instalację elektryczną w budynku, warto postawić na taką, która skupia się na profesjonalizmie, dostarczaniu wysokiej jakości usług i rzetelnym, zgodnym z prawem wykonawstwie, bo to warunkuje przyszłe bezpieczeństwo mieszkańców lub użytkowników budynku. Nasza firma skrupulatnie wykonuje wszelkie prace na budowie, dbając o ich zgodność z aktualnymi przepisami prawnymi i stawiając na kompleksową obsługę klientów, niezależnie od wartości, poziomu skomplikowania czy zakresu wykonywanych prac.