Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Linie napowietrzne średniego i niskiego napięcia

Nasza firma, działająca na terenie całej Polski, realizuje budowę napowietrznych linii elektrycznych niskiego i średniego napięcia. Oferujemy naszym klientom także usługi w zakresie remontów i modernizacji istniejących linii energetycznych, a w przypadku realizacji nowych inwestycji zajmujemy się ich pełną dokumentacją. Pracownicy, którzy zajmują się projektowaniem, budową i remontowaniem linii napowietrznych średniego i niskiego napięcia, to osoby doświadczone i z olbrzymią wiedzą.

Szybkość działania i bezpieczeństwo

Prowadzimy prace przy eksploatacji sieci energetycznych: między innymi utrzymujemy je w czystości, usuwamy awarie, także po anomaliach pogodowych. Można powierzyć nam bez obaw dokonywanie czynności urzędowych, niezbędnych pomiarów, przygotowanie planów i projektów linii napowietrznych i instalacji elektrycznych. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz wygoda i czas klienta, dzięki czemu jego udział w procesie planowania i budowy może być ograniczony. Projekty zawsze są optymalne, zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, a budowa przebiega szybko i sprawnie. Kładziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo, wysoką jakość materiałów oraz solidność prac. Nasi pracownicy mają wysokie kwalifikacje oraz niezbędne uprawnienia i doświadczenie w realizacji także skomplikowanych i niecodziennych projektów. 

Nasza firma posiada także kompetencje i zaplecze sprzętowe do wykonywania innych prac elektroenergetycznych na terenie całego kraju.