Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Kraków

centrala
ul. Kosiarzy 7
30-731 Kraków
mapa dojazdu
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-15:00

sobota: nieczynne

Magazyn Kraków +48 517 099 703
Damian Kałuziński 785-880-996

Hurtownia Elektryczna Elektro-Spark w Krakowie pozwala klientom na zakup najróżniejszych urządzeń, elementów i akcesoriów do budowy sieci energetycznej, zarówno na skalę przemysłową, jak i domowej. Dzięki stałemu rozwojowi możemy dostarczyć tysiące najwyższej jakości produktów w cenach, które pozwalają naszym klientom na ogromne oszczędności. Nastawieni na profesjonalne doradztwo ułatwiamy dokonanie właściwego wyboru.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Krakowie

Elektro-Spark to nie tylko olbrzymia hurtownia internetowa, w której proponuje się ponad 230 tysięcy różnych produktów, ale także sieć hurtowni elektrycznych stacjonarnych w największych miastach Polski. W Krakowie Elektro-Spark obsługuje klientów indywidualnych i firmy, które stoją przed wyborem urządzeń, akcesoriów i narzędzi do budowy bezpiecznej, niezawodnej, profesjonalnej sieci energetycznej. Jako firma działająca od 30 lat na rynku nie tylko pośredniczymy w ich sprzedaży, ale także samodzielnie produkujemy takie artykuły jak: stacje transformatorowe, obudowy metalowe OM, rozdzielnice średniego i niskiego napięcia, złącza kablowe w obudowach termoutwardzalnych oraz inne. Dostarczamy też drobne, ale niezbędne akcesoria, takie jak świetlówki, lampy, przewody, gniazdka elektryczne oraz aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice, stacje transformatorowe, szafy kablowe czy słupy energetyczne.

Skontaktuj się z Elektro-Spark w Krakowie

Każdego klienta, który szuka wysokiej jakości produktów elektrycznych, zachęcamy do kontaktu z naszą hurtownią elektryczną. Działamy nie tylko jako sklep internetowy, ale przede wszystkim posiadamy centralę w Krakowie, w której pracuje doświadczona załoga odpowiedzialna za pomoc klientom w doborze akcesoriów i urządzeń. Można kontaktować się z nami osobiście, telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej. Staramy się jak najszybciej odpowiadać na pytania i przygotowywać indywidualnie dopasowane do zamówienia ceny. Hurtownie elektryczne Elektro-Spark znajdują się w kilkunastu miastach Polski.