Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Rzeszów

centrala
ul. Okulickiego 18
35-959 Rzeszów
mapa dojazdu
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-15:00

sobota: nieczynne

Eletro-Spark w Rzeszowie jest jednym z licznych oddziałów ogólnopolskiej hurtowni elektrycznej, która zaopatruje klientów indywidualnych i firmy w najwyższej jakości sprzęt i akcesoria do budowy sieci elektrycznej. Nasza hurtownia elektryczna gwarantuje nie tylko najwyższej klasy produkty w niskich cenach, ale także kompleksową obsługę klienta. Nasi pracownicy to eksperci zarówno w dziedzinie asortymentu, jak i nowoczesnych technologii oraz projektowania sieci elektrycznych.

Sklep elektryczny Elektro-Spark w Rzeszowie

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark działa na rynku od 30 lat i przez ten czas nie tylko rozwinęła sieć sprzedaży, ale także samodzielnie produkuje z myślą o branży elektrycznej. Dla naszych klientów dostępny jest także doskonale wyposażony stacjonarny sklep elektryczny w Rzeszowie. Elektro-Spark dostarcza stacje transformatorowe, rozdzielnice średniego napięcia, rozdzielnice niskiego napięcia. Oferuje także własnej produkcji złącza kablowe w obudowach termoutwardzalnych i obudowy metalowe OM. Jest dystrybutorem świetlówek, słupów energetycznych, przewodów, lamp, aparatury rozdzielczej, gniazdek elektrycznych, rozdzielnic, stacji transformatorowych i szaf kablowych. Oddział Elektro-Spark w Rzeszowie to miejsce zarówno dla remontujących, budujących czy modernizujących sieć elektryczną klientów indywidualnych, jak i firm, dla których współpraca, dostęp do najlepszych komponentów i atrakcyjne ceny mają kluczowe znaczenie.

Hurtownia elektryczna Rzeszów – skontaktuj się z nami!

Oddział Elektro-Spark w Rzeszowie to miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko urządzenia i produkty do budowy sieci elektrycznych, ale także wsparcie naszych ekspertów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem maila albo formularza na stronie, przede wszystkim jednak zachęcamy do odwiedzin naszej siedziby. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w dokonaniu właściwego wyboru, zaproponują konkurencyjne ceny, zwłaszcza w przypadku długotrwałej współpracy. Hurtownia elektryczna w Rzeszowie szczyci się pracującymi w niej prawdziwymi fachowcami, którzy oferują najwyższej klasy produkty dla branży i bogatą wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Hurtownie elektryczne Elektro-Spark znajdują się także w kilkunastu innych miastach naszego kraju, więc jesteśmy zawsze w zasięgu Twojej ręki.