Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Stacje transformatorowe napowietrzne (słupowe)

Jako doświadczona firma świadcząca usługi elektryczne, oferujemy również prace przy projektowaniu, budowie, naprawach i eksploatacji słupowych stacji transformatorowych. Działamy w największych miastach Polski, dzięki czemu docieramy do tysięcy odbiorców i współpracujemy z wieloma podmiotami gospodarczymi, które przekonały się, że funkcjonujemy szybko, nawet podczas bardzo trudnych awarii i w przypadku skomplikowanych działań mających za cel zapewnienie ciągłości w dostawie energii elektrycznej.

Od planowania po prace konserwacyjne

Napowietrzne (słupowe) stacje transformatorowe służą do zasilania odbiorców miejskich, osiedlowych, wiejskich, odbiorców przemysłowo-usługowych. Stacje te, jak sama nazwa wskazuje, umieszczone są najczęściej na betonowych słupach, niedostępnych z ziemi. W stacjach tych znajdują się między innymi ograniczniki przepięć, które umieszczone są między transformatorem a linią wchodzącą. Od ich prawidłowego funkcjonowania zależy ciągłość dostaw energii do odbiorców. 

Nasza firma zajmuje się nie tylko budową stacji transformatorowych słupowych, ale także ich konserwacją, usuwaniem awarii czy projektowaniem całej linii. Doświadczeni pracownicy wykazujący się olbrzymią wiedzą, mający do dyspozycji nowoczesne maszyny i narzędzia, wykonują swoją pracę profesjonalnie, szybko i gwarantują bezpieczeństwo użytkowania transformatorów. Prace przy stacjach napowietrznych obejmują też czynności łączeniowe, sterowanie, monitorowanie i konserwację.