Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Realizowanie projektów branży elektrycznej "pod klucz"

Jako firma świadcząca usługi elektryczne, oferujemy naszym klientom z całego kraju realizowanie projektów branży elektrycznej "pod klucz", od wykonania projektu do podania napięcia. Zajmujemy się realizacją od projektu i załatwiania formalności, przez budowę i instalację po serwis urządzeń elektrycznych w domach jedno i wielorodzinnych i w budynkach użyteczności publicznej. Wszystkie prace wykonywane są przez doświadczonych pracowników i nadzorowane przez wyspecjalizowaną kadrę kierowniczą.

Od projektu po prąd w gniazdku

Realizowanie projektów branży elektrycznej "pod klucz” obejmuje wykonanie projektów budowlanych, zgodnych z obowiązującym prawem lub modyfikację dotychczasowych planów, dostawę niezbędnych maszyn, narzędzi, urządzeń i akcesoriów do budowy sieci elektrycznej, także stacji kontenerowych, rozdzielni średniego i niskiego napięcia, budowę linii kablowych niskiego, średniego i wysokiego napięcia, montaż w obiekcie, badania pomontażowe, czuwanie nad przebiegiem rozruchu i odbiór końcowy prac oraz przekazanie całego obiektu do użytkowania. Pracownicy naszej firmy, nadzorujący realizację zleceń, mają odpowiednie kwalifikacje poparte świadectwami oraz uprawnienia budowlane, projektowe i wykonawcze. Do minimum ograniczamy zaangażowanie inwestora, dbamy o dokumentację i właściwy obieg dokumentów oraz kontakt z urzędami czy dostawcami energii elektrycznej. Kompleksowe usługi, jakie świadczymy, ułatwiają realizację nawet najbardziej skomplikowanych projektów branży elektrycznej.