Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Świebodzice

centrala
ul. Wałbrzyska 38 (budynek E)
58-160 Świebodzice
mapa dojazdu
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 08:00-16:00

sobota: nieczynne

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark w Świebodzicach obsługuje klientów indywidualnych i firmy, poszukujące produktów z branży elektrycznej. Hurtownia istnieje na rynku od 30 lat, oferuje obecnie 230 000 różnych produktów, a rocznie obsługuje ponad 6000 firm. To silna marka na rynku, z licznymi sklepami w całej Polsce. W Świebodzicach hurtownia elektryczna Elektro-Spark oferuje także swoje produkty oraz dystrybuuje akcesoria innych producentów.

Hurtownia elektryczna Świebodzice – fachowa obsługa i doskonała jakość 

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark w Świebodzicach obsługuje przedsiębiorstwa oraz innych klientów zajmujących się projektowaniem, budową, modernizacją, a także serwisem wszelkich instalacji elektrycznych. Dostarczamy produkty znanych marek oraz urządzenia, części i akcesoria z naszej linii produkcyjnej. Klienci mogą więc w korzystnych cenach zakupić słupy energetyczne, przewody, a także aparaturę rozdzielczą, rozdzielnice. W katalogu produktów znajdują się też stacje transformatorowe, szafy kablowe i inny niezwykle ważny dla domów, przedsiębiorstw, budynków użyteczności publicznej. Sklep elektryczny w Świebodzicach posiada w ofercie między innymi świetlówki, lampy, gniazdka elektryczne. Każdy klient może liczyć na pomoc zaangażowanych pracowników, którzy służą radą. Są to osoby doświadczone, ze specjalistyczną wiedzą z zakresu produkcji towarów elektrotechnicznych. Ich atutem jest także indywidualnie podejście do potrzeb klientów, dzięki czemu zapewniają najwyższej jakości usługi.

Skontaktuj się z Elektro-Spark w Świebodzicach

Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić mniejsze lub większe zakupy, remontujesz, urządzasz albo posiadasz firmę budowlaną i elektryczną w hurtowni elektrycznej Elektro-Spark w Świebodzicach znajdziesz najlepsze produkty. Z hurtownią elektryczną w Świebodzicach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, lub potrzebujesz fachowej porady, możesz skontaktować się z nami telefonicznie, faksem, mailowo, lub przez formularz na stronie Elektro-Spark. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania najszybciej, jak to możliwe, przedstawiając korzystną propozycję cenową. Sieć Hurtowni Elektrycznych Elektro-Spark działa nie tylko w Świebodzicach, ale także w wielu innych miastach Polski.