Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Budowa i modernizacja oświetlenia ulicznego

Prawidłowo zaprojektowane i zrealizowane oświetlenie uliczne znacząco ułatwia zachowanie większego bezpieczeństwa na drogach i chodnikach, a także ułatwia korzystanie z dróg publicznych po zmroku, o dowolnej porze nocy. Wdrożenie optymalnie zaplanowanego oraz wykonanego oświetlenia ulicznego bezpośrednio przekłada się na zauważalną redukcję liczby zdarzeń drogowych na właściwie oświetlonych odcinkach. Bezawaryjność oświetlenia oraz jego trwałość zależą nie tylko od jakości wykonania, ale także od odpowiedniego zaplanowania i sporządzenia projektu całego oświetlenia danego terenu.

Modernizacja oświetlenia ulicznego

Wymagania, jakie stawia się oświetleniu ulicznemu, stają się sukcesywnie coraz ostrzejsze, co ma na celu nieustanną poprawę bezpieczeństwa na oświetlonym odcinku drogi dla wszystkich jej użytkowników - zarówno kierowców, jak i pieszych. W przypadku już istniejącej infrastruktury gruntowna modernizacja oświetlenia często okazuje się najskuteczniejszym i najbardziej ekonomicznym sposobem dostosowania jej do obecnych norm i standardów. W zależności od oczekiwań i potrzeb inwestora, przeprowadzane przez nas modernizacje oświetlenia ulicznego mogą ograniczać się wyłącznie do wymiany niektórych komponentów, jak i obejmować kompleksową rozbudowę bądź przebudowę istniejącej infrastruktury.

Wymiana oświetlenia ulicznego

W niektórych przypadkach modernizacja oświetlenia ulicznego nie ma uzasadnienia ekonomicznego albo nie przyniosłaby zakładanych efektów. Alternatywnym rozwiązaniem może być w takiej sytuacji wymiana oświetlenia ulicznego na nowe, przy wykorzystaniu elementów istniejącej infrastruktury (np. słupów czy mocowań). Prace tego typu wykonujemy zawsze zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie energooszczędności oraz natężenia emitowanego strumienia świetlnego, dbamy także o to, by wykonane oświetlenie spełniało założenia aktualnych norm branżowych.

Budowa oświetlenia ulicznego

W miejscach, gdzie sieć oświetleniowa jeszcze nie istnieje, a wybudowanie sieci oświetleniowej jest konieczne ze względów bezpieczeństwa i z uwagi na obowiązujące wymagania prawne, niezbędne jest zaprojektowanie i budowa oświetlenia ulicznego od podstaw. Tego rodzaju prace zawsze realizujemy z uwzględnieniem warunków lokalnych w miejscu inwestycji i z dbałością o to, by po oddaniu do użytku oświetlenie funkcjonowało z jak najwyższą efektywnością przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów eksploatacji do niezbędnego minimum.

Elektro-Spark - budowa, modernizacja i projektowanie oświetlenia ulicznego

Jako firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu planowania, budowy i modernizacji sieci oraz instalacji elektrycznych oraz usuwania awarii, mamy w swojej ofercie także budowę i modernizację oświetlenia ulicznego. Z naszych usług mogą korzystać instytucje samorządowe, państwowe, inwestorzy prywatni i firmy. Gwarantujemy najwyższą jakość materiałów, terminowe i rzetelne wykonanie powierzonej inwestycji zgodnie z obowiązującymi przepisami i najlepszymi praktykami branżowymi, a także planowanie oświetlenia ulicznego oraz doradztwo w zakresie dokonywania zmian w gotowych projektach.

Nasi pracownicy dysponują najwyższej jakości sprzętem, są odpowiednio przeszkoleni i posiadają wymaganą przepisami wiedzę oraz szerokie doświadczenie zawodowe. Naszym klientom oferujemy także konserwację oświetlenia, wyciąganie i stawianie słupów przy pomocy dźwigu oraz demontaż słupów oświetleniowych, które uległy zniszczeniu lub uszkodzeniu w wyniku zdarzeń drogowych czy trudnych warunków atmosferycznych. W zakresie naszych usług jest też usuwanie awarii oświetlenia ulicznego, dostawa słupów i wszelkiego rodzaju osprzętu, w tym opraw, źródeł światła i innych komponentów do oświetlenia ulicznego.