Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Budowa linii telekomunikacyjnych

Od wielu lat specjalizujemy się we wszelkich pracach związanych z usługami elektrycznymi, także w zakresie budowy linii telekomunikacyjnych. Nasi pracownicy z pomocą nowoczesnych maszyn i urządzeń, pracują szybko, skutecznie i gwarantują bezproblemowe korzystanie z instalacji, zarówno kablowej, jak i napowietrznej.

Pełny zakres robót

W zakresie budowy linii telekomunikacyjnych oferujemy prace specjalistyczne, które mają na celu budowę systemów sieci telekomunikacyjnych w budynkach, które istnieją oraz w tych, które powstają, zarówno gdy chodzi o budynki mieszkalne, jak i gospodarcze. Nasi klienci mogą skorzystać z usługi budowy linii napowietrznej lub kablowej, budowy przyłączy abonenckich, budowę orurowania i okablowania w budynkach czy na działkach, instalowanie szaf telekomunikacyjnych razem z wyposażeniem oraz zasilaniem, spawanie światłowodów, czy budowę masztów i wież. Oferujemy też usługę adaptacji punktów dostępowych czy montażu anten. 

Nasza firma nie tylko wykonuje prace zgodnie z gotowym i dostarczonym przez klienta projektem, ale także zajmuje się projektowaniem sieci telekomunikacyjnych. Usługi mogą więc być wykonane kompleksowo i obejmować wykonanie projektu i robót wraz z dostawą urządzeń i materiałów, wprowadzenie zmian w istniejących już liniach albo realizację poszczególnych elementów budowy. Wykształceni i doświadczeni pracownicy to pewność wysokiego poziomu usług, ale też bezpieczeństwa podczas wykonywanych prac i w czasie późniejszego eksploatowania odebranych linii.