Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Siedlce

centrala
ul. Terespolska 61
08-110 Siedlce
mapa dojazdu
telefon/fax
godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 07:00-15:00

sobota: nieczynne

Prowadzisz firmę branżową czy może zajmujesz się elektryką na własny użytek? Korzystając z naszego sklepu internetowego, lub odwiedzając  jedną z naszych hurtowni elektrycznych rozsianych po całej Polsce, możesz być pewny profesjonalnej obsługi i dostępu do najlepszych produktów elektrycznych. Nasze atuty to atrakcyjne ceny, elastyczne wyceny dla większych zamówień oraz wysoka jakość całego asortymentu. Nasi doświadczeni pracownicy to specjaliści w dziedzinie elektryki, oraz partnerzy, gotowi pomóc w każdym wyzwaniu. Działamy jako sklep internetowy, oraz posiadamy sieć hurtowni elektrycznych ze sklepami w całej Polsce. Świadczymy fachową obsługę i dostarczamy najlepszych artykułów elektrycznych klientom indywidualnym i firmom. Gwarantujemy niskie ceny, indywidualne wyceny przy większych zamówieniach i stałej współpracy. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i łatwą dostępność informacji. Hurtownia elektryczna Siedlce oferuje tysiące produktów, także naszej produkcji.

Hurtownia elektryczna Elektro-Spark w Siedlcach

Sklep elektryczny w Siedlcach Elektro-Spark, obecny na rynku od 30 lat, jest zawsze na bieżąco z potrzebami branży. Posiadając ponad 230 tysięcy produktów w ofercie, nieustannie poszerzamy zakres naszej działalności, aby sprostać dynamicznie zmieniającym się wymaganiom. Jesteśmy skupieni na obsłudze firm z branży elektrycznej, ale obsługujemy także  klientów indywidualnych, którzy zajmują się budową czy modernizacją sieci elektrycznych. Do każdego klienta podchodzimy kompleksowo, jesteśmy otwarci na każdą współpracę i zawsze można liczyć na naszą pomoc. Na półkach hurtowni elektrycznej Elektro-Spark w Siedlcach można znaleźć drobne akcesoria elektryczne, oświetleniowe, ale także niezbędne do budowy trakcji elektrycznej słupy, rozdzielnice czy elementy trafostacji. Od gniazdka, po najbardziej złożone urządzenia niezbędne w tej branży.

Zadzwoń, napisz, przyjdź do Elektro-Spark w Siedlcach

Jak się z nami skontaktować? Siedziba Elektro-Spark w Siedlcach jest otwarta dla każdego, kto potrzebuje sprzętu do projektowania, modernizacji czy serwisu sieci elektrycznych zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Nasi pracownicy są gotowi pomóc w wyborze odpowiednich produktów oraz dostarczyć dostosowaną wycenę. Hurtownia elektryczna w Siedlcach oferuje pojedyncze akcesoria, jak i złożenie większego zamówienia na dostawę pod wskazany adres. Obsługa może zaproponować indywidualną wycenę zamówienia. Z hurtownią Elektro-Spark w Siedlcach można równie skontaktować się telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Szybko odpowiadamy na wszelkie pytania i proponujemy najlepsze rozwiązania, także w postaci wyprodukowanego przez nas asortymentu. Nasze hurtownie elektryczne dostępne są również w wielu innych miastach w Polsce, by zapewnić wygodny dostęp do najlepszych artykułów branżowych.