Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Nowe obudowy Easy9 EU od Schneider Electric

Obudowy Easy9 EU dla budownictwa mieszkaniowego dostępne są w wersji podtynkowej oraz natynkowej z drzwiami białymi lub transparentnymi. Pozwalają na zabudowę do 36 standardowych modułów.

Obudowy wyróżnia ciekawe wzornictwo, dzięki któremu dobrze komponują się z wnętrzami, w których są instalowane. Wersje podtynkowe i natynkowe z drzwiami pełnymi białymi oraz transparentnymi (dymnymi), pozwalające na zabudowę od 8 do 36 modułów, zapewniają możliwość dobrania odpowiedniej obudowy stosownie do potrzeb. Głębokość kasety podtynkowej wynosząca tylko 76 mm dla wersji o szerokości 12-modułów, pozwala na zabudowę szafek nawet w przypadku bardzo cienkich ścian.  Duża sztywność kasety ułatwia jej osadzenie we wnęce.  

Obudowy standardowo wyposażone są w drzwi oraz oddzielne, izolowane zaciski PE i N (które mogą być umieszczone w górnej lub dolnej części obudowy).

Prace instalatorskie przy stosowaniu Easy9 przebiegają bardzo sprawnie, co jest uzyskane poprzez:

·          dużą przestrzeń roboczą w obudowach

·         drzwi otwierane w zakresie do 180O

·          możliwość zmiany kierunku otwierania drzwi

·          osłabienia w obudowie do wprowadzenia rurek instalacyjnych i przewodów

·         zaokrąglone krawędzie obudów, ryzyko podrażnień rąk podczas prac montażowych i uszkodzenia przewodów jest minimalne (rys3.)

·         możliwość wyjęcia stelaża z szynami w wersji podtynkowej, co pozwala na montaż i oprzewodowanie aparatów poza obudową.

·         pewne przytwierdzenie do ściany dzięki podłużnym otworom w części tylnej, zapewniają one wygodną regulację pozycji szafki.

Jakości obudów Easy9 EU dopełniają kwestie bezpieczeństwa:

·         zgodność z normą EN 60670-1, oraz EN 60670-24,

·         II klasa ochronności,

·         stopień ochrony IP40 zapewniający ochronę przed wniknięciem ciał stałych.

Wszystkie te cechy czynią Easy9 EU optymalnym rozwiązaniem do zastosowania przede wszystkim w obiektach mieszkalnych, małych obiektach usługowych czy hotelach. Przy opracowaniu obudów, nie zapomniano o kwestii środowiska naturalnego: część tylna i konstrukcja wewnętrza obudowy podtynkowej wytworzona jest z polistyrenu pochodzącego z recyklingu, natomiast karton opakowania zbiorczego wykonany jest w 70% z kartonu pochodzącego z recyklingu.

Obudowy Easy9 EU zestawione z aparaturą modułową K60 tworzą dopasowany komplet, pozwalający w sprawny i pewny sposób wykonywać instalacje elektryczne, zachowując przy tym jakość gwarantowaną przez firmę Schneider.