Energetyków 15
20-468 Lublin
fax: -
Projektujemy, produkujemy, wykonujemy, malujemy DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Projektujemy,
produkujemy, wykonujemy, malujemy
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT NASZYCH USŁUG
Materiały elektryczne     od czołowych producentów DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Materiały elektryczne
od czołowych producentów
DOSTARCZAMY NAJLEPSZĄ JAKOŚĆ NA RYNKU
Wygodne zakupy   przez sklep internetowy a w nim: <span>	indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa</span>
Wygodne zakupy
przez sklep internetowy a w nim:
indywidualny cennik, szybka dostawa, najlepsze ceny, kompleksowa obsługa
Nasze oddziały w Polsce   jesteśmy dostępni w wielu miastach   serdecznie zapraszamy
Nasze oddziały w Polsce
jesteśmy dostępni w wielu miastach
serdecznie zapraszamy

Innowacyjny system zasilania gwarantowanego już dostępny!

Eaton to działająca na wielu płaszczyznach firma, która specjalizująca się w dostawie energooszczędnych rozwiązań, pomagającym efektywnie zarządzać zasilaniem elektrycznym. Eaton jest jednym z globalnych liderów technologicznych między innymi w sektorze produktów elektrycznych, które pozwalają na zwiększenie osiągów i bezpieczeństwa. Aby pomóc  w utrzymaniu ciągłości biznesowej i zapobieganiu przestojom, Eaton oferuje kompleksową ofertę urządzeń do zasilania awaryjnego, które chronią przed przerwami w zasilaniu oraz przepięciami.

 

 

Poniżej przedstawiamy część produktów z dostępnej u nas oferty.

 

Zasilacz UPS 5E 650i DIN 9C00-43350

 

Zasilacz awaryjny UPS Eaton 5E650iDIN został zaprojektowany dla użytkowników domowych i małych firm. Jest zasilaczem UPS wykonanym w technologii line-interactive i należy do grupy produktów podstawowych w ofercie producenta. Pracuje przy długotrwałym podwyższeniu lub obniżeniu napięcia bez rozładowywania baterii akumulatorów dzięki układowi automatycznej regulacji napięcia (AVR). Zapewnia to pełną ochronę zasilania podłączonych urządzeń przed zanikami napięcia i niską jakością zasilania sieciowego. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom może być łatwo montowany w różnych środowiskach komercyjnych i w domu. Jest bardzo cichy. Dostarcza moc pozorną 650 VA, co przekłada się na 360 W mocy czynnej. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo urządzeń takich jak TV, dekoder cyfrowy, komputer stacjonarny, monitor, kasa fiskalna, router, modem i inne urządzenia sieciowe.

Podłączanie urządzeń

Eaton 5E650iDIN posiada jedno gniazdo wyjściowe typu Schuko oraz dwa gniazda wyjściowe typu IEC-320-C13. Urządzenie posiada możliwość odłączania kabla zasilającego, co pozwala na zastosowanie przewodów różnej długości. Stosuje się tutaj typowy kabel zasilający komputerowy IEC C13.

Akumulator

Urządzenie posiada wymienny akumulator. Funkcja zimny start umożliwia używanie urządzenia podłączonego do UPS mimo braku prądu w sieci. Pozwoli to na zgranie potrzebnych danych z komputera lub również można np. włączyć lampkę dla dzieci, aby dokończyły zadania domowe. UPS pracuje do wyczerpania akumulatora. Funkcja ta jest niezwykle przydatna i często wykorzystywana przez użytkowników. Typowy czas podtrzymania dla jednego komputera klasy PC wynosi 16 minut*.

 * Czasy podtrzymania są przybliżone i mogą się różnić w zależności od sprzętu, konfiguracji, wieku akumulatora, temperatury itd.

 

Zasilacz UPS awaryjny 3S Mini 36W 3SM36

 

Zasilacz awaryjny UPS Eaton 3S Mini 36W DC 3SM36 został zaprojektowany zarówno dla użytkowników domowych jak i przedsiębiorstw, dla których ważne jest bezpieczeństwo. Ten niewielkich rozmiarów produkt chroni przed zanikiem zasilania, domowe oraz firmowe urządzenia takie jak: kamery IP, routery, wzmacniacze sygnału Wi-Fi, odtwarzacze TV oraz inne wymagające zasilania DC.

Podłączanie urządzeń

Eaton 3S Mini posiada 4 uniwersalne końcówki: 3,5 x 1.3mm, 4,75 x 1,7mm, 5,5 x 2,1mm, 5,5 x 2,5mm.

Pozwala to na podłączenie wielu różnych urządzeń, które wymagają zasilania DC. 3S Mini zastępuje standardowy zasilacz, a wbudowane akumulatory zapewnią ciągłą pracę podłączonych urządzeń na wypadek przerw w dostawie energii elektrycznej.

Akumulator

Zasilacz UPS 3S Mini posiada 2 wymienne akumulatory litowo-jonowe, każdy o pojemności 2200 mAh, co pozwala nawet do 5h ciągłej pracy po zaniku zasilania z sieci elektrycznej.

Wbudowane diody LED wskazują na poziom naładowania baterii lub informują o napięciu wyjściowym.

 

Zasilacz UPS PowerQuality 5E Line-interactive 850VA 2x IEC C13 OUT 1x Schucko USB 5E850iUSBDIN 9C00-53221

 

Zasilacz awaryjny UPS Eaton 5E850iUSBDIN został zaprojektowany dla użytkowników domowych i małych firm. Jest zasilaczem UPS wykonanym w technologii line-interactive i należy do grupy produktów podstawowych w ofercie producenta. Pracuje przy długotrwałym podwyższeniu lub obniżeniu napięcia bez rozładowywania baterii akumulatorów dzięki układowi automatycznej regulacji napięcia (AVR). Zapewnia to pełną ochronę zasilania podłączonych urządzeń przed zanikami napięcia i niską jakością zasilania sieciowego. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom może być łatwo montowany w różnych środowiskach komercyjnych i w domu. Jest bardzo cichy. Dostarcza moc pozorną 850 VA, co przekłada się na 480 W mocy czynnej. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo urządzeń takich jak TV, dekoder cyfrowy, komputer stacjonarny, monitor, kasa fiskalna, router, modem i inne urządzenia sieciowe.

Podłączanie urządzeń

Eaton 5E850iUSBDIN posiada jedno gniazdo wyjściowe typu Schuko oraz dwa gniazda wyjściowe typu -320-C13. Zasilacz ten  zapewnia również ochronę przeciwprzepięciową linii teleinformatycznej (Internet/Tel/Fax) dzięki wbudowanym gniazdom RJ45. Urządzenie posiada możliwość odłączania kabla zasilającego, co pozwala na zastosowanie przewodów różnej długości. Stosuje się tutaj typowy kabel zasilający komputerowy IEC C13.

Akumulator

Urządzenie posiada wymienny akumulator. Funkcja zimny start umożliwia używanie urządzenia podłączonego do UPS mimo braku prądu w sieci. Pozwoli to na zgranie potrzebnych danych z komputera lub również można np. włączyć lampkę dla dzieci, aby dokończyły zadania domowe. UPS pracuje do wyczerpania akumulatora. Funkcja ta jest niezwykle przydatna i często wykorzystywana przez użytkowników. Typowy czas podtrzymania dla jednego komputera klasy PC wynosi 20 minut*.

 * Czasy podtrzymania są przybliżone i mogą się różnić w zależności od sprzętu, konfiguracji, wieku akumulatora, temperatury itd.

 

Zapoznaj się z naszą pełną ofertą zasilaczy UPS od firmy Eaton.